Transport

Jesteś na podstronie - Transport
Sprawdź

Popularne nośniki ładunków

Holzpal
dr. Jana Piltza 48/2, 30-392 Kraków,
wielkopolskie
1237848 20

Sprawdź
Europalety to konstrukcje wykonane z drewna, które stanowią nośnik używany do transportu artykułów. Są one bardzo popularne w krajach europejskich oraz stanowią podstawowy i uniwersalny środek używany do przewożenia rozmaitych produktów. Jeśli interesuje Cię ich zakup, powinieneś odwiedzić stronę Holzpal, by dowiedzieć się więcej. Handel paletami to nie jedyny wybór. Posiadają oni też w swojej ofercie ich naprawę, która stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające znacznie zaoszczędzenie finansów.


http://re-trans.eu/

Tanie przeprowadzki

Re-Trans Przeprowadzki
Batalionów Chłopskich, 70-764 Szczecin,
zachodniopomorskie
693 844 618

http://re-trans.eu/
Firma Re-trans oferuje swoim klientom tanie i szybkie przeprowadzki. Jako główny obszar działalności określają Szczecin oraz bliższe okolice, między innymi Stargard Szczeciński, Goleniów, Pyrzyce, Gryfino oraz Police. Współpracując od wielu lat z wieloma sklepami meblowymi oraz salonami kuchennymi w Szczecinie gwarantują bezpieczeństwo powierzonego sprzętu. Każdy znajdujący się na ich kontenerze sprzęt jest profesjonalnie zabezpieczany, bez obaw o jakiekolwiek straty. Miesięcznie firma realizuje kilkaset dostaw.


http://www.paradiso.net.pl/pielgrzymki/

Pielgrzymki do Włoch

Biuro Podróży Paradiso
Czarnieckiego 9a, 61-538 Poznań,
wielkopolskie
570 550 155

http://www.paradiso.net.pl/pielgrzymki/
Pielgrzymki były organizowane już w czasach biblijnych i podobnie jak teraz wybierano się do wyjątkowych miejsc, gdzie wierni mogli oddać się modlitwie. Teraz taki rodzaj podróży jest znacznie ułatwiony ze względu na różnorodny rozwój. Biuro podróży Paradiso jest w stanie zorganizować idealnie zaplanowaną wycieczkę z miasta Poznań w konkretne miejsce na świecie. Przejazd, zakwaterowanie czy pożywienie są włączone i również idealnie zorganizowane. Więcej informacji o tej ofercie można znaleźć na stronie internetowej.


[Taxi Modlin Transfer]

Jak dojechać na lotnisko Modlin?

Taxi Modlin Transfer
Strażacka 51, 05-152 Czosnów,
mazowieckie
733 205 205

[Taxi Modlin Transfer]
Chciałbyś dojechać na lotnisko Modlin z innego miejsca niż duże miasto? Świetnie trafiłeś, bo Taxi Modlin pracuje pomiędzy lotniskiem, a każdym innym miejscem w Polsce. A więc, nieważne gdzie mieszkasz, zostaniesz bezproblemowo i szybko zawieziony na miejsce docelowe. Ich kierowcy to osoby cierpliwe i dobrze wychowane, które w przypadku ewentualnych opóźnień przylotów, poczekają aż dotrzesz na miejsce. Bez dodatkowych opłat. Po więcej informacji odwiedź ich witrynę.


Maxi Cargo

Transport ponadgabarytowy

Maxi Cargo
Os. E. Raczyńskiego 31/13, 62-020 Swarzędz,
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 610 10 26

Maxi Cargo
Firma Maxi Cargo oferuje Państwu profesjonalny transport ponadgabarytowy, co umożliwi przewóz maszyn budowlanych, łodzi, a także wielu części przemysłowych po drogach publicznych. Ich duża wiedza z zakresu logistyki, doświadczenie oraz wyspecjalizowana flota, pozawala na świadczenie wysokiej jakości usług i bezpiecznego przewiezienia towaru do miejsca docelowego. Dbając o zadowolenie swoich klientów oferują oni również innego rodzaju transporty, co pozwala na przewóz wielu różnych maszyn, części i innych ponadgabarytowych rzeczy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://mx-cargo.pl/