Transport

Jesteś na podstronie - Transport
Wycieczki do drezna

Wycieczki do Drezna

Grupa DE-PL
Lodowa 31/1, 60-227 Poznań,
wielkopolskie
530-76-77-76

http://grupa-depl.com/
Każdy fan zwiedzania i barokowej architektury z pewnością ucieszy się z wycieczki do Drezna organizowanej przez Grupę DE-PL. Jest możliwość odbycia jej w jeden dzień, jak i przedłużenia jej tak, by stanowiła podróż objazdową po całej Saksonii. Wyjazd z Poznania o szóstej rano gwarantuje możliwość jak najlepszego wykorzystania wolnego czasu na miejscu. Program obejmuje między innymi Nową Synagogę będącą przykładem nowoczesnej architektury, piękną kamienną kopułę, symbol Drezna – Frauenkirche czy Zwinger będący zespołem pałacowym.


http://re-trans.eu/

Tanie przeprowadzki

Re-Trans Przeprowadzki
Batalionów Chłopskich, 70-764 Szczecin,
zachodniopomorskie
693 844 618

http://re-trans.eu/
Firma Re-trans oferuje swoim klientom tanie i szybkie przeprowadzki. Jako główny obszar działalności określają Szczecin oraz bliższe okolice, między innymi Stargard Szczeciński, Goleniów, Pyrzyce, Gryfino oraz Police. Współpracując od wielu lat z wieloma sklepami meblowymi oraz salonami kuchennymi w Szczecinie gwarantują bezpieczeństwo powierzonego sprzętu. Każdy znajdujący się na ich kontenerze sprzęt jest profesjonalnie zabezpieczany, bez obaw o jakiekolwiek straty. Miesięcznie firma realizuje kilkaset dostaw.


http://www.paradiso.net.pl/pielgrzymki/

Pielgrzymki do Włoch

Biuro Podróży Paradiso
Czarnieckiego 9a, 61-538 Poznań,
wielkopolskie
570 550 155

http://www.paradiso.net.pl/pielgrzymki/
Pielgrzymki były organizowane już w czasach biblijnych i podobnie jak teraz wybierano się do wyjątkowych miejsc, gdzie wierni mogli oddać się modlitwie. Teraz taki rodzaj podróży jest znacznie ułatwiony ze względu na różnorodny rozwój. Biuro podróży Paradiso jest w stanie zorganizować idealnie zaplanowaną wycieczkę z miasta Poznań w konkretne miejsce na świecie. Przejazd, zakwaterowanie czy pożywienie są włączone i również idealnie zorganizowane. Więcej informacji o tej ofercie można znaleźć na stronie internetowej.


[Taxi Modlin Transfer]

Jak dojechać na lotnisko Modlin?

Taxi Modlin Transfer
Strażacka 51, 05-152 Czosnów,
mazowieckie
733 205 205

http://www.modlintransfer.pl/
Chciałbyś dojechać na lotnisko Modlin z innego miejsca niż duże miasto? Świetnie trafiłeś, bo Taxi Modlin pracuje pomiędzy lotniskiem, a każdym innym miejscem w Polsce. A więc, nieważne gdzie mieszkasz, zostaniesz bezproblemowo i szybko zawieziony na miejsce docelowe. Ich kierowcy to osoby cierpliwe i dobrze wychowane, które w przypadku ewentualnych opóźnień przylotów, poczekają aż dotrzesz na miejsce. Bez dodatkowych opłat. Po więcej informacji odwiedź ich witrynę.


Maxi Cargo

Transport ponadgabarytowy

Maxi Cargo
Os. E. Raczyńskiego 31/13, 62-020 Swarzędz,
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 610 10 26

http://mx-cargo.pl/transport-ponadgabarytowy/
Firma Maxi Cargo oferuje Państwu profesjonalny transport ponadgabarytowy, co umożliwi przewóz maszyn budowlanych, łodzi, a także wielu części przemysłowych po drogach publicznych. Ich duża wiedza z zakresu logistyki, doświadczenie oraz wyspecjalizowana flota, pozawala na świadczenie wysokiej jakości usług i bezpiecznego przewiezienia towaru do miejsca docelowego. Dbając o zadowolenie swoich klientów oferują oni również innego rodzaju transporty, co pozwala na przewóz wielu różnych maszyn, części i innych ponadgabarytowych rzeczy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://mx-cargo.pl/