Szkolenia

Jesteś na podstronie - Szkolenia
Link

Specjalistyczne kursy

Stomatologia Zabielscy
Kinowa 23, 04-030 Warszawa,
mazowieckie
228136921

http://stomatologiazabielscy.pl/
Stomatologia Zabielscy to nie tylko profesjonalni specjaliści, a także kompleksowe szkolenia dla asystentek stomatologicznych. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w branży, są w stanie zaproponować świetnie przygotowujące zajęcia trwające 30 godzin. Trwają one od soboty do wtorku i kończą się otrzymaniem odpowiedniego certyfikatu i referencji dla najlepszych kursantów. Prowadzone są tylko przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem teoretycznym i praktycznym.


Link do strony

Mówcy motywacyjni

Modern Area
Karłowicza 2A/17, 44-200 Rybnik,
śląskie
531 813 355

http://www.modernarea.pl/szkolenia-motywacyjne/
Mówcy motywacyjni prowadzący szkolenia w Modern Area to grupa fachowców w tej dziedzinie. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, mogą Państwo opanować wiele technik motywacyjnych, co pozwoli na zoptymalizowanie działań na wielu płaszczyznach, począwszy od pracy aż po samorozwój np. poprzez sport. Jednym z mówców motywacyjnych, pracujących w Modern Area jest Artur Partyka. Utytułowany skoczek o tyczce, medalista olimpijski i wielokrotny mistrz Polski. Jego doświadczenia mogą Państwu pomóc w osiąganiu sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych.


Musica Humana

Nauka śpiewu w Poznaniu

Musica Humana
Gwarna 13, 61-702 Poznań,
wielkopolskie
502 289 270

http://www.wokale.com/
W ofercie Ośrodka Kształcenia Głosu i Terapii Dźwiękiem MUSICA HUMANA mieści się m.in. nauka śpiewu. Poznań stanowi jego lokalizację, dlatego zaproszeni są przede wszystkim mieszkańcy tego miasta i okolic. Prowadzone tam zajęcia to idealna propozycja dla osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności wokalne, lecz nie potrafią wydobyć z siebie dźwięków, spełniających ich oczekiwania. Nauczysz się na nich jak odpowiednio oddychać, przechodzić między niższymi i wyższymi dźwiękami, akcentować słowa piosenek i nie tylko.


Kurs prawa jazdy Szczecin

Interesująca oferta

Centrum Szkolenia Kierowców Oliwiak
Kazimierska 4/3u (róg z ul. Ku Słońcu), 71-043 Szczecin,
zachodniopomorskie
503 515 115

http://oliwiak.pl/
Dzisiaj kurs na prawo jazdy musi przejść praktycznie każdy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ze Szczecina oraz ich okolic do naszego Centrum Szkolenia Oliwiak. Słyniemy z prowadzenia zajęć w sposób bezstresowy, kompleksowy oraz w 100% profesjonalnie. Wyróżniamy się tym, że wykorzystujemy współczesną technologię do jeszcze lepszej nauki. Nasi instruktorzy realizują również szkolenia na kierowców zawodowych. Zajmujemy się również doradztwem z zakresu przepisów drogowych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić.


abipoznan.pl

Wysoki poziom usług

C4Y Zasieczna, Lis
Warszawska 43/201, 61-028 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: 608 688 485

http://abipoznan.pl/
Firma Consulting For You oferuje usługi z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzone szkolenia pozwalają nie tylko zrozumieć, jak powinien wyglądać poprawnie zaprojektowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji, lecz również zwrócą uwagę na sens stosowania różnego rodzaju zabezpieczeń z punktu widzenia biznesowego. W tym przypadku, bezpieczeństwo informacji jest ważne zarówno z punktu widzenia konsumenta, jak również firmy.