Szkolenia

Jesteś na podstronie - Szkolenia
Link

Specjalistyczne kursy

Stomatologia Zabielscy
Kinowa 23, 04-030 Warszawa,
mazowieckie
228136921

Link
Stomatologia Zabielscy to nie tylko profesjonalni specjaliści, a także kompleksowe szkolenia dla asystentek stomatologicznych. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w branży, są w stanie zaproponować świetnie przygotowujące zajęcia trwające 30 godzin. Trwają one od soboty do wtorku i kończą się otrzymaniem odpowiedniego certyfikatu i referencji dla najlepszych kursantów. Prowadzone są tylko przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem teoretycznym i praktycznym.


Link do strony

Mówcy motywacyjni

Modern Area
Karłowicza 2A/17, 44-200 Rybnik,
śląskie
531 813 355

Link do strony
Mówcy motywacyjni prowadzący szkolenia w Modern Area to grupa fachowców w tej dziedzinie. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, mogą Państwo opanować wiele technik motywacyjnych, co pozwoli na zoptymalizowanie działań na wielu płaszczyznach, począwszy od pracy aż po samorozwój np. poprzez sport. Jednym z mówców motywacyjnych, pracujących w Modern Area jest Artur Partyka. Utytułowany skoczek o tyczce, medalista olimpijski i wielokrotny mistrz Polski. Jego doświadczenia mogą Państwu pomóc w osiąganiu sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych.


Musica Humana

Nauka śpiewu w Poznaniu

Musica Humana
Gwarna 13, 61-702 Poznań,
wielkopolskie
502 289 270

Musica Humana
W ofercie Ośrodka Kształcenia Głosu i Terapii Dźwiękiem MUSICA HUMANA mieści się m.in. nauka śpiewu. Poznań stanowi jego lokalizację, dlatego zaproszeni są przede wszystkim mieszkańcy tego miasta i okolic. Prowadzone tam zajęcia to idealna propozycja dla osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności wokalne, lecz nie potrafią wydobyć z siebie dźwięków, spełniających ich oczekiwania. Nauczysz się na nich jak odpowiednio oddychać, przechodzić między niższymi i wyższymi dźwiękami, akcentować słowa piosenek i nie tylko.


Kurs prawa jazdy Szczecin

Interesująca oferta

Centrum Szkolenia Kierowców Oliwiak
Kazimierska 4/3u (róg z ul. Ku Słońcu), 71-043 Szczecin,
zachodniopomorskie
503 515 115

Kurs prawa jazdy Szczecin
Dzisiaj kurs na prawo jazdy musi przejść praktycznie każdy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ze Szczecina oraz ich okolic do naszego Centrum Szkolenia Oliwiak. Słyniemy z prowadzenia zajęć w sposób bezstresowy, kompleksowy oraz w 100% profesjonalnie. Wyróżniamy się tym, że wykorzystujemy współczesną technologię do jeszcze lepszej nauki. Nasi instruktorzy realizują również szkolenia na kierowców zawodowych. Zajmujemy się również doradztwem z zakresu przepisów drogowych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić.


abipoznan.pl

Wysoki poziom usług

C4Y Zasieczna, Lis
Warszawska 43/201, 61-028 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: 608 688 485

abipoznan.pl
Firma Consulting For You oferuje usługi z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzone szkolenia pozwalają nie tylko zrozumieć, jak powinien wyglądać poprawnie zaprojektowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji, lecz również zwrócą uwagę na sens stosowania różnego rodzaju zabezpieczeń z punktu widzenia biznesowego. W tym przypadku, bezpieczeństwo informacji jest ważne zarówno z punktu widzenia konsumenta, jak również firmy.